+49 (0) 160 3388333

WYPADEK SAMOCHODOWY

Wypadek samochodowy w Niemeczech, Austrii, Szwajcarii i innach krajach UE

Wyceny i Likwidacja szkod OC o AC!

O nas – RZECZOZNAWCY MOTOEXPERT

Stowarzyszenie Miedzynarodowych Rzeczoznawców Techniki Samochodowej MOTOEXPERT  od wileu lat prowadzi działalność rzeczoznawczą na terenie Polski, Niemiec, Austri i innach krajach świadcząc usługi z zakresu techniki samochodowej i opiniowania szkód komunikacyjnych po wypadkach i kolizjach drogowych powstałych w Niemczech, Polsce, Czechach, Szwajscarii, Austrii, IT, SK i inne.

Jako sieć niezależnych, zagranicznych w tym, niemieckich i polskich rzeczoznawców samochodowych obsługujemy naszych Klientów za pośrednictwem doświadczonych ekspertów motoryzacyjnych w Niemczech, a także naszych partnerskich rzeczoznawców techniki samochodowej  np. w Polsce. Członkami naszej sieci są wyłącznie doświadczeni rzeczoznawcy samochodowi, posiadający szeroki zakres wiedzy technicznej i najwyższe z możliwych kompetencje zawodowe. Dzięki szeroko rozbudowanej sieci rzeczoznawczej MOTOEXPERT możliwe jest uzyskanie pomocy technicznej zarówno na terenie Niemiec, Austrii, Holnadii jak i w Polsce, gdzie coraz częściej dochodzi do szkód komunikacyjnych (AC i OC) z udziałem pojazdów zarejestrowanych na terenie Niemiec Austrii, Holnadii.

Oprócz wieloletniego doświadczenia sieć MOTOEXPERT cechuje również kompetencja i niezawodność, a także szeroki zakres oferowanych usług. MOTOEXPERT   poza opiniowaniem szkód komunikacyjnych powstałych w wyniku wypadku drogowego zajmuje się również opiniowaniem uszkodzeń silników spalinowych i  oceną stanu technicznego pojazdów oraz wyceną wartości rynkowej samochodów i opiniowaniem samochodowych instalacji gazowych (LPG i CNG).

 

ZAKRES OFEROWANYCH USŁUG:

kompleksowe, powypadkowe i pokolizyjne opinie techniczne
– weryfikacje już istniejących opinii technicznych otrzymywanych m.in. od Towarzystw Ubezpieczeniowych
– kalkulacje kosztów naprawy pojazdów powypadkowych
– weryfikacje istniejących kosztorysów napraw, jakimi dysponują Klienci
– opinie techniczne z zakresu samochodowych instalacji gazowych (LPG, CNG)
– weryfikacje ocen technicznych z zakresu samochodowych instalacji gazowych LPG i CNG
– wyceny wartości rynkowej pojazdów
– oceny stanu technicznego pojazdów samochodowych
– opinie techniczne z zakresu szkód silników spalinowych
– opinie i weryfikacje ocen technicznych dotyczących sterowników samochodowych .

 

 

Stowarzyszenie i Siec Rzeczoznawców
Samochodowych MOTOEXPERT

Rozmowa w języku polskim, niemieckim, angielskim: