+49 (0) 160 3388333

Dlaczego warto skorzystać z usług Rzeczoznawczych MOTOEXPERT ?

W sytuacji wypadku samochodowego w Niemczech, wiele osób jest narażonych na stres i niepewność. Proces likwidacji szkody, zwłaszcza poza granicami swojego kraju, może wydawać się skomplikowany. Dlatego warto rozważyć skorzystanie z usług rzeczoznawców MOTOEXPERT, którzy są specjalistami w dziedzinie likwidacji szkód komunikacyjnych w Niemczech. Oto kilka kluczowych powodów, dla których warto wybrać MOTOEXPERT:

**1. Koszty pokrywane z OC sprawcy:**
Koszty usług rzeczoznawczych MOTOEXPERT są zazwyczaj pokrywane z OC sprawcy wypadku. Oznacza to, że nasze profesjonalne wsparcie jest dostępne bez bezpośredniego obciążenia finansowego dla klienta.

**2. Certyfikowani rzeczoznawcy z bogatym doświadczeniem:**
Nasi rzeczoznawcy to przeważnie biegli sądowi z co najmniej dziesięcioletnim doświadczeniem zawodowym. Profesjonalizm i szeroka wiedza techniczna są fundamentami naszej pracy.

**3. Międzynarodowa obecność i wsparcie językowe:**
MOTOEXPERT w Niemczech, oraz wielu rzeczoznawców stowarzyszenia MOTOEXPERT mówi po polsku. To ułatwia komunikację i rozwiązywanie problemów transgranicznych.

**4. Szkolenia specjalistyczne:**
Nasi rzeczoznawcy samochodowi regularnie uczestniczą w specjalistycznych szkoleniach dotyczących różnych typów pojazdów, w tym cystern, wywrotek, kamperów, przyczep kempingowych, pojazdów specjalistycznych oraz ciągników siodłowych i autobusów. Zapewnia to dokładną i fachową ocenę każdego rodzaju pojazdu.

**5. Szybkość w działaniu:**
Rozumiemy, jak ważne jest szybkie działanie po wypadku. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby oględziny były przeprowadzane jak najszybciej, minimalizując opóźnienia w procesie likwidacji szkody.

**6. Współpraca z doświadczonymi niemieckimi adwokatami:**
MOTOEXPERT współpracuje z renomowanymi niemieckimi adwokatami, specjalizującymi się w prawie ruchu drogowego i ubezpieczeniowym, którzy również mówią po polsku. To zwiększa szanse naszych klientów na otrzymanie należnego odszkodowania.

**7. Ponad 500 pozytywnych opinii:**
Nasza praca jest doceniana przez klientów, co potwierdza ponad 500 pozytywnych opinii. Wysoka ocena naszych usług to gwarancja jakości i zaangażowania w każdą sprawę.

**8. Kluczowa rola rzeczoznawcy w niemieckim prawie odszkodowawczym:**
W Niemczech to rzeczoznawca samochodowy wyznacza wysokość odszkodowania, co jest znaczącą różnicą w porównaniu do systemu polskiego, gdzie ubezpieczyciele mogą zaniżać wysokość szkody. Dzięki niezależnym rzeczoznawcom z MOTOEXPERT oraz rekomendowanym adwokatom, odszkodowanie jest ustalane w sposób sprawiedliwy i adekwatny do rzeczywistej wartości szkody.

Zaufaj ekspertom, wybierając MOTOEXPERT, decydujesz się na wsparcie doświadczonych profesjonalistów, którzy zadbają o Twoje prawa i pomogą Ci skutecznie przejść przez proces likwidacji szkody po wypadku w Niemczech. Dzięki nam, będziesz miał pewność, że szkody w pojezdzie sa precyzjjnie wycenione, a proces likwidacji szkody przebiegnie sprawnie i zgodnie z niemieckim prawem.