+49 (0) 160 3388333

Leasingobiorca decydujący się na zawarcie polis ubezpieczeniowej na własną rękę stoi przed ogromnym wyzwaniem, ponieważ na obecnym rynku ubezpieczeń istnieje bardzo wiele towarzystw zajmujących się takowymi usługami. Przeanalizowanie wszystkich ofert jest czasochłonnym zadaniem i ciężko jemu podołać. Oprócz stron internetowych, na których porównuje się oferty ubezpieczeń istnieje możliwość nawiązania współpracy z biurem brokerskim.

Biura brokerskie są zazwyczaj wyspecjalizowane w kwestii porównywania ofert ubezpieczeń leasingowych i przedstawiania tych najbardziej korzystanych dla klientów. Dzięki ich doświadczeniu posiadają umiejętności negocjowania cen z ubezpieczycielami, dzięki czemu oferty mogą stać się jeszcze bardziej atrakcyjne.

Szeroki zakres usług brokerskich pozwoli na dobranie odpowiedniego ubezpieczenia, które będzie zgodne z wymogami leasingodawcy. Dzięki skorzystaniu z takiej pomocy zaoszczędza się nie tylko pieniądze, ale również cenny czas i ominie nas zbędny stres. Leasingobiorcy, którzy korzystają z usług brokerskich oczywiście są zobowiązani do wypłacenia odpowiedniego wynagrodzenia przedstawicielowi, który ich obsługuje. Jest to jednak w pełni opłacalna inwestycja, który owocuje przez cały okres trwania umowy leasingowej. Wraz z biegiem czasu wypracowuje się długotrwała współpraca, które może skutkować przydzielaniu dodatkowych zniżek.