+49 (0) 160 3388333

Wypadek samochodowy, który miał miejsce poza granicami ojczystego kraju jest ogromnym problemem, dla kierowcy. W większości wypadków nie wie on po prostu jak ma się zachować w takiej sytuacji. Najważniejsze jest to, aby posiadać zaufany kontakt do specjalistów, którzy będą w stanie pomóc w tak ciężkiej sytuacji. Każdy kierowca, który decyduje się na wyjazd poza granice kraju powinien wiedzieć, iż istnieją rzeczoznawcy MOTOEXPERT, który nie zależnie od pory dnia lub nocy są w stanie pomóc w zakresie opiniowania przy szkodach powypadkowych.

Rzeczoznawca MOTOEXPERT ma możliwość świadczenia usług na terenie Niemiec, jako kraju w którym została wyrządzona szkoda komunikacyjna. Jest to bardzo korzystane dla poszkodowanego, ponieważ nie musi on organizować pomocy w zakresie holowania samochodu w wyznaczone miejsce. Warto również nadmienić, iż usługa holowania bardzo często jest jedną z droższych usług jakie mogą być świadczone przez pomoc drogową.

MOTOEXPERT poprzez swoich pracowników wychodzi naprzeciw wszystkim poszkodowanym kierowcom i oferuje im usługi wykonania niemieckiej opinii technicznej. Jest ona niezbędne do procesu likwidacji szkody. Ponadto zajmuje się ona sporządzaniem kosztorysu naprawy szkody samochodu, który ucierpiał w wypadku samochodowym na terenie Niemiec. W zakres usług wchodzi również wycena wartości pojazdu, która mogła zostać obniżona ze względu na doznane szkody mechaniczne pojazdu.

Oględziny auta powypadkowego mogą odbyć się w krótkim czasie po wypadku samochodowym, w zależności od tego jak bardzo oddalone jest miejsce kolizji od miejsca stacjonowania rzeczoznawcy. Należy zaznaczyć, iż czas oczekiwania na usługę jest ograniczany do minimum, przy czym rzeczoznawcy dokładają wszelkich starań, aby została ona wykonana przy zachowaniu jak najwyższych standardów.