+49 (0) 160 3388333

Wybór odpowiedniego warsztatu, w którym zostanie naprawiony samochód po kolizji mającej miejsce na terenie Niemiec, to bardzo ważna decyzja, ponieważ od niej zależy późniejsza sprawność auta. Sporadycznie się zdarza, żeby osoba poszkodowana znała usługi świadczone przez mechaników, poza granicami jego ojczystego kraju. W takich sytuacji warto jest zaufać doświadczonym pracownikom firmy MOTOEXPERT, którzy są w stanie zaoferować profesjonale zakład blacharsko-lakierniczego.

Likwidacja szkody komunikacyjnej powinna odbyć się na jak najwyższym poziomie, aby auto powróciło do wcześniej sprawności. Ważne jest również, aby samochód powrócił do wyglądu sprzed wypadku, aby jego walory estetyczne nie zostały zaniedbane podczas naprawy. Z tego względu niezbędne jest skorzystanie z usług warsztatów, które posiadają odpowiednie rekomendacje.

Firma MOTOXEPRT chcąc zadbać o swoich klientów, powzięła aktywny udział w akcji sprawdzania jakości usług warsztatów samochodowych. Dzięki temu posiada ona informacje w którym warsztacie szkoda zostanie zlikwidowana z zachowaniem należytej staranności.

Oznaczone specjalnym certyfikatem warsztaty samochodowe dają pięcioletnią gwarancje na dokonaną usługę. Dzięki temu właśnie zaufanie klientów znacznie wzrasta, ponieważ mają oni pewność, że nawet w przypadku awarii naprawianej części, będą mogli ją zareklamować. Poza tym naprawiając samochód przy powzięciu współpracy z MOTOXEPRT uzyskuje się samochód zastępczy na cały okres naprawy.

Warsztaty samochodowe zweryfikowane przez firmę MOTOEXPERT posiadają wykwalifikowaną kadrę pracowników i pracują na najlepszej jakości częściach samochodowych. Dzięki temu ich niezawodność z każdym dniem wzrasta, a dzięki temu rośnie również ilość zadowolonych klientów, którzy pozytywnie wypowiadają się na temat świadczonych usług.